تبلیغات

خرابکاری

  درباره بازی: بازی آنلاین تیراندازی خرابکاری بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده و جذاب می باشد. در این بازی شما نباید اجازه دهید که نفراتی که از هلیکوپتر ها به پایین می پرند به زمین برسند زیرا اگر در هر یک از طرفین ضد هوایی شما چهار چترباز فرود بیاید از دیواره کناری ضد هوایی بالا آمده و آن را منفجر می کنند و شما بازی را می بازید و در صورتی که امتیاز شما به عدد صد برسد بازی را می برید.

 راهنمای بازی: پس از لود بازی بر روی دکمه play کلیک نمایید. برای حرکت دادن لوله ضد هوایی از دکمه های جهت نمای چپ و راست (→←) استفاده می شود و برای شلیک کردن از دکمه Space استفاده می شود.

 کليد هاي بازی: صفحه کلید

 حجم بازی: 120 کیلوبایت

مشخصات بازی

این بازی را می توانید در شبکه های اجتماعی به دوستانتان معرفی کنید:
برچسب ها: ، ، ، ،
امتیازدهی به این بازی: 1 2 3 4 5
بازدیدهای انجام شده: 784 بازدید
تاریخ اضافه شده: 1395/10/2
دسته بندی بازی: تیراندازی،

توجه: برای اجرای کلیه بازی های آنلاین سافت گیم به نرم افزار فلش پلیر(Flash Player) نیاز دارید، همواره سعی کنید جدیدترین نسخه این نرم افزار را بر روی مرورگر خود نصب کنید چون بازی های جدیدی که ارائه می شوند به نسخه جدید فلش پلیر برای اجرا نیاز دارند. شما می توانید آخرین نسخه فلش پلیر مخصوص تمام مرورگرها را از سایت شرکت Adobe به صورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود و نصب اینجا کلیک کنید.

مشاهده این بازی ها نیز به شما توصیه می شود.

تبلیغات

درباره این بازی (0) نظر ارسال شده است. شما هم نظری ارسال کنید.نام شما:
ایمیل*:
کد تاييد*:

حمایت از سایت

هدف از راه اندازی این سایت ایجاد فضایی شاد، دلنشین و سرگرم کننده و همچنین بالا بردن تمرکز و خلاقیت کاربران گرامی می باشد. از آنجایی که اداره و پایداری سایت ملزم به پرداخت هزینه می باشد بنابراین احتیاج به پشتیبانی و حمایت شما داریم. در صورت تمایل از اینجا به سافت گیم کمک کنید. با تشکر فراوان - مدیر مسئول سافت گیم

تبلیغات